BODYPUMP בספין פלוס
מערכת חוגי מבוגרים

מערכת חוגי מבוגרים

ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
07.00
ספינינג
אלון שלייפר
07.00
06.00
ספינינג
אלון שלייפר
07.00
06.00
08.30
פלדנקרייז
נורית זייד | סטודיו 2
08.30
07.30
פלדנקרייז
נורית זייד | סטודיו 2
08.30
07.30
ספינינג
בועז אוריאל
08.30
07.30
09.00
אימון רצועות
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
09.00
08.00
ספינינג
יהודית שלייפר
09.00
08.00
יוגה
מיטל פלדמן | סטודיו 2 האטה יוגה
09.00
08.00
BODYPUMP
צופית אבנר | סטודיו 1
09.00
08.00
פילאטיס
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
09.00
08.00
Core
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
09.00
08.00
09.30
ספינינג
אלון שלייפר
09.30
08.30
פלדנקרייז
נורית זייד | סטודיו 2
09.30
08.30

צ'אלנג'
אילנה אונגר | סטודיו 1
09.30
08.30
אימון רצועות
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
09.30
08.30
ספינינג
אלון שלייפר
09.30
08.30
ספינינג
יהודית שלייפר
09.30
08.30

פלדנקרייז
נורית זייד | סטודיו 2
09.30
08.30
ספינינג
בועז אוריאל
09.30
08.30
10.00
Core
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
10.15
09.15
פילאטיס
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
10.15
09.15
צ'אלנג'
אילנה אונגר | סטודיו 1
10.15
09.15
פילאטיס
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
10.00
09.00
10.30
Core
הדר חן-טוב | סטודיו 1
10.45
09.45
11.00
יוגה
ענת איתיאל | סטודיו 1
11.00
10.00
15.00
אינטרוול
הדר חן-טוב | סטודיו 1
15.00
14.00
בוסו / מדרגה
16.00
ספינינג
הדר חן-טוב
16.00
15.00
17.30
פילאטיס
תאיר בוסתן | סטודיו 2
17.30
18.30
18.00
19.00
יוגה
ענת איתיאל | סטודיו 1
19.15
18.15
20.00
Body Sculpt
הדר חן-טוב | סטודיו 1
20.05
19.05
יוגה
ענת איתיאל | סטודיו 1
20.15
19.15
Core
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
20.05
19.05
ספינינג
יהודית סיטבון
20.00
19.00

Body Sculpt
הדר חן-טוב | סטודיו 1
20.05
19.05
20.30
BODYPUMP
צופית אבנר | סטודיו 1
20.30
19.30
ספינינג
הדר חן-טוב
20.30
19.30
זומבה
גלית קדוש | סטודיו 2
20.30
19.30
**

ראשון

  • ספינינג אלון שלייפר
    07.00 - 06.00
  • אימון רצועות חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    09.00 - 08.00
  • ספינינג אלון שלייפר
    09.30 - 08.30
  • Core חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    10.15 - 09.15
  • יוגה ענת איתיאל | סטודיו 1
    19.15 - 18.15
  • BODYPUMP צופית אבנר | סטודיו 1
    20.30 - 19.30
  • פילאטיס חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    21.40 - 20.40

שני

  • פלדנקרייז נורית זייד | סטודיו 2
    08.30 - 07.30
  • ספינינג יהודית שלייפר
    09.00 - 08.00
  • פלדנקרייז נורית זייד | סטודיו 2
    09.30 - 08.30
  • צ'אלנג' אילנה אונגר | סטודיו 1
    09.30 - 08.30
  • Core הדר חן-טוב | סטודיו 1
    10.45 - 09.45
  • Body Sculpt הדר חן-טוב | סטודיו 1
    20.05 - 19.05
  • ספינינג הדר חן-טוב
    21.15 - 20.15
  • Core חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    21.15 - 20.15
  • זומבה גלית קדוש | סטודיו 2 · **
    21.30 - 20.30

שלישי

  • יוגה מיטל פלדמן | סטודיו 2 האטה יוגה
    09.00 - 08.00
  • אימון רצועות חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    09.30 - 08.30
  • פילאטיס תאיר בוסתן | סטודיו 2
    17.30 - 18.30
  • יוגה ענת איתיאל | סטודיו 1
    20.15 - 19.15
  • ספינינג הדר חן-טוב
    20.30 - 19.30
  • Core הדר חן-טוב | סטודיו 1
    21.40 - 20.40

רביעי

  • ספינינג אלון שלייפר
    07.00 - 06.00
  • BODYPUMP צופית אבנר | סטודיו 1
    09.00 - 08.00
  • ספינינג אלון שלייפר
    09.30 - 08.30
  • פילאטיס חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    10.15 - 09.15
  • Core חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    20.05 - 19.05
  • זומבה גלית קדוש | סטודיו 2 · **
    20.30 - 19.30
  • ספינינג בועז אוריאל
    21.15 - 20.15
  • BODYPUMP אילנה שקולניק | סטודיו 1
    21.15 - 20.15
  • Yoga Go ענת איתיאל | סטודיו 2
    21.30 - 20.30

חמישי

  • פלדנקרייז נורית זייד | סטודיו 2
    08.30 - 07.30
  • פילאטיס חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    09.00 - 08.00
  • ספינינג יהודית שלייפר
    09.30 - 08.30
  • פלדנקרייז נורית זייד | סטודיו 2
    09.30 - 08.30
  • צ'אלנג' אילנה אונגר | סטודיו 1
    10.15 - 09.15
  • ספינינג יהודית סיטבון
    20.00 - 19.00
  • Body Sculpt הדר חן-טוב | סטודיו 1
    20.05 - 19.05
  • Core הדר חן-טוב | סטודיו 1
    21.15 - 20.15

שישי

  • ספינינג בועז אוריאל
    08.30 - 07.30
  • Core חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    09.00 - 08.00
  • ספינינג בועז אוריאל
    09.30 - 08.30
  • פילאטיס חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    10.00 - 09.00
  • יוגה ענת איתיאל | סטודיו 1
    11.00 - 10.00
  • אינטרוול הדר חן-טוב | סטודיו 1 · בוסו / מדרגה
    15.00 - 14.00
  • ספינינג הדר חן-טוב
    16.00 - 15.00
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
09.00
BODYPUMP
צופית אבנר | סטודיו 1
09.00
08.00

ראשון

  • BODYPUMP צופית אבנר | סטודיו 1
    20.30 - 19.30

רביעי

  • BODYPUMP צופית אבנר | סטודיו 1
    09.00 - 08.00
  • BODYPUMP אילנה שקולניק | סטודיו 1
    21.15 - 20.15
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי

שני

  • צ'אלנג' אילנה אונגר | סטודיו 1
    09.30 - 08.30

חמישי

  • צ'אלנג' אילנה אונגר | סטודיו 1
    10.15 - 09.15
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי

שני

  • פלדנקרייז נורית זייד | סטודיו 2
    08.30 - 07.30
  • פלדנקרייז נורית זייד | סטודיו 2
    09.30 - 08.30

חמישי

  • פלדנקרייז נורית זייד | סטודיו 2
    08.30 - 07.30
  • פלדנקרייז נורית זייד | סטודיו 2
    09.30 - 08.30
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
07.00
ספינינג
אלון שלייפר
07.00
06.00
ספינינג
אלון שלייפר
07.00
06.00
08.30
ספינינג
בועז אוריאל
08.30
07.30
09.00
ספינינג
יהודית שלייפר
09.00
08.00
09.30
ספינינג
אלון שלייפר
09.30
08.30
ספינינג
אלון שלייפר
09.30
08.30
ספינינג
יהודית שלייפר
09.30
08.30
ספינינג
בועז אוריאל
09.30
08.30
16.00
ספינינג
הדר חן-טוב
16.00
15.00
20.00
ספינינג
יהודית סיטבון
20.00
19.00

ראשון

  • ספינינג אלון שלייפר
    07.00 - 06.00
  • ספינינג אלון שלייפר
    09.30 - 08.30

שני

  • ספינינג יהודית שלייפר
    09.00 - 08.00
  • ספינינג הדר חן-טוב
    21.15 - 20.15

שלישי

  • ספינינג הדר חן-טוב
    20.30 - 19.30

רביעי

  • ספינינג אלון שלייפר
    07.00 - 06.00
  • ספינינג אלון שלייפר
    09.30 - 08.30
  • ספינינג בועז אוריאל
    21.15 - 20.15

חמישי

  • ספינינג יהודית שלייפר
    09.30 - 08.30
  • ספינינג יהודית סיטבון
    20.00 - 19.00

שישי

  • ספינינג בועז אוריאל
    08.30 - 07.30
  • ספינינג בועז אוריאל
    09.30 - 08.30
  • ספינינג הדר חן-טוב
    16.00 - 15.00
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי

ראשון

  • אימון רצועות חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    09.00 - 08.00

שלישי

  • אימון רצועות חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    09.30 - 08.30
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
09.00
יוגה
מיטל פלדמן | סטודיו 2 האטה יוגה
09.00
08.00
11.00
יוגה
ענת איתיאל | סטודיו 1
11.00
10.00
19.00
יוגה
ענת איתיאל | סטודיו 1
19.15
18.15

ראשון

  • יוגה ענת איתיאל | סטודיו 1
    19.15 - 18.15

שלישי

  • יוגה מיטל פלדמן | סטודיו 2 האטה יוגה
    09.00 - 08.00
  • יוגה ענת איתיאל | סטודיו 1
    20.15 - 19.15

שישי

  • יוגה ענת איתיאל | סטודיו 1
    11.00 - 10.00
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי

שני

  • Body Sculpt הדר חן-טוב | סטודיו 1
    20.05 - 19.05

חמישי

  • Body Sculpt הדר חן-טוב | סטודיו 1
    20.05 - 19.05
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
09.00
Core
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
09.00
08.00
10.00
Core
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
10.15
09.15
10.30
Core
הדר חן-טוב | סטודיו 1
10.45
09.45
20.00
Core
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
20.05
19.05

ראשון

  • Core חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    10.15 - 09.15

שני

  • Core הדר חן-טוב | סטודיו 1
    10.45 - 09.45
  • Core חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    21.15 - 20.15

שלישי

  • Core הדר חן-טוב | סטודיו 1
    21.40 - 20.40

רביעי

  • Core חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    20.05 - 19.05

חמישי

  • Core הדר חן-טוב | סטודיו 1
    21.15 - 20.15

שישי

  • Core חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    09.00 - 08.00
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי

שני

  • זומבה גלית קדוש | סטודיו 2 · **
    21.30 - 20.30

רביעי

  • זומבה גלית קדוש | סטודיו 2 · **
    20.30 - 19.30
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי

שישי

  • אינטרוול הדר חן-טוב | סטודיו 1 · בוסו / מדרגה
    15.00 - 14.00
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי

רביעי

  • Yoga Go ענת איתיאל | סטודיו 2
    21.30 - 20.30
ראשוןשנישלישירביעיחמישישישי
09.00
פילאטיס
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
09.00
08.00
10.00
פילאטיס
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
10.15
09.15
פילאטיס
חבצלת פלדמן | סטודיו 1
10.00
09.00
17.30
פילאטיס
תאיר בוסתן | סטודיו 2
17.30
18.30
18.00

ראשון

  • פילאטיס חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    21.40 - 20.40

שלישי

  • פילאטיס תאיר בוסתן | סטודיו 2
    17.30 - 18.30

רביעי

  • פילאטיס חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    10.15 - 09.15

חמישי

  • פילאטיס חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    09.00 - 08.00

שישי

  • פילאטיס חבצלת פלדמן | סטודיו 1
    10.00 - 09.00
No שעורים available!

הנהלת המועדון רשאית לשנות מועדי שיעורים ושיבוץ מדריכים.

* מופעל ובאחריות גוף חיצוני למועדון

** לנשים בלבד

תפריט